S autem až do bytu již i v Praze

Pokud vás zaujal v některém z našich článků miamský projekt Porsche Design Tower, kde můžete se svým autem zajet výtahem až do bytu, či penthouse na Havaji s privátními bazény, a jenom jste smutně konstatovali, že to je daleko, pak vězte, že projekt s podobnými cíli se chystá v Praze Modřanech.

Pod developerským projektem Vanguard Prague společnosti PNS s rozlohou 16 tisíc m2 je podepsána řada uznávaných architektů ze studií OOOX, Collarch a I.D.Arch. Ve 14 patrech, namísto bývalé továrny na letecké přístroje, s unikátní, naddimenzovanou konstrukcí, vznikne dohromady 140 bytových jednotek o rozloze od 41 m2 do úctyhodných 796 m2.

Vysoký standard bydlení mají nabídnou všechny typy bytů, zejména však obří lofty se svým pojetím vymykají tradiční tuzemské bytové zástavbě. 4,5 metrů vysoké stropy, velké prosklené plochy, obří terasy a jedinečný výhled zní jako popis luxusního apartmentu v Miami. Polovina loftů již bude stavebně realizována dle návrhů od nejlepších světových architektů. Tu druhou, si budou moci tvořiví klienty vytvořit zcela podle svých představ.

Evropským unikátem projektu Vanguard je autovýtah, který vede samotným středem budovy. Ten umožní u loftů, které s výtahem sousedí, zaparkovat vozidlo přímo ve svém patře. Pro majitele výjimečných vozů bude velkým lákadlem, že na ně uvidí přímo z obývacího pokoje a budou pod dokonalou kontrolou.

V suterénu budovy bude k dispozici špičkové relaxační zázemí, které nabídne designový bazén, sauny, party room, místnost pro masáže, fitness či prádelnu, kde si lze během relaxace či posilování vyprat prádlo. Dalším zajímavým prostorem budou společné střešní terasy, vhodné pro zahradní grilování nebo sledování novoročního ohňostroje, přístupné všem obyvatelům domu. O maximální pohodlí obyvatel se bude starat služba Concierge, inspirována službami pětihvězdičkových hotelů.

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 19.10.2017

Vanguard Prague Praha

Další články