Michelle Pfeiffer si pořídila usedlost v LA za 10,6 mil. USD

Herečka, kterou proslavily role v ikonických snímcích jako Zjizvená tvář, Nebezpečné myšlenky či Batman se vrací, si spolu se svým manželem, televizním producentem David E. Kelleyem, libuje v pořizování luxusních nemovitostí, které po čase s patřičným ziskem prodávají. Vzhledem k exkluzivitě lokality se tak média věnovala před dvěma lety pozornost prodeji Pacific Palisades doposud utajené exmanželce významného investora TikTok za 25 milionů dolarů.

Jak úspěšnou pak Michelle s Davidem hodnotili i prodej honosného domu na mimořádně vyhledávané adrese v Brentwoodu, novým majitelem se stal za 18 milionů dolarů CEO společnosti Disney Bob Iger.

V listopadu ale nemovitostí chtiví manželé nakupovali, když si za 10,6 milionů dolarů pořídili dům na prvotřídní adrese Pacific Palisades Riviera. Nemovitost nacházející se na pozemku cca 2 500 metrů čtverečních sousedí s obydlími Billa Cosbyho, Stevena Spielberga či Sugar Ray Leonarda. Zámek inspirovaný architekturou oblasti Středozemního moře byl postaven v roce 1993. O dva roky později se stal jeho majitelem za 2,8 milionů dolarů na dlouhých 18 let slavný vinař Al Scheid, který zemřel na začátku letošního roku. Touha Michelle po vlastnictví nemovitosti byla natolik velká, že nabídla o 130 000 dolarů více, než byla původně požadovaná částka.

Hranice pozemku tvoří vysoké stromy poskytující kromě stínu rovněž dokonalé soukromí. Za vchodem se nachází garáž pro tři auta. V dolní části luxusní nemovitosti nechybí krb, bar a luxusně zařízená kuchyň, ze které se přechází do „neformálního vedlejšího rodinného pokoje.“ V patře se nachází čtyři ložnice a stejný počet koupelen, ve velkém apartmánu nechybí krb a balkón.    

Další články