Cristiano Ronaldo pronajímá madridské sídlo v luxusní čtvrti

Portugalský střelec se v saúdsko arabském klubu Al – Nassr FC herně chytil a nabývá na vlivu, podle zasvěcených zdrojů má velký podíl na tom, že se klub zbavil trenéra Rudi Garcii, neboť jeho taktika nevyhovovala představám CR 7. Tím ovšem novinky kolem pětinásobného vítěze Zlatého míče a Ligy mistrů nekončí.

Cristiano Ronaldo je totiž rovněž znám investicemi do nemovitostí, proto si v době svého mimořádně úspěšného působení v Realu Madrid pořídil v roce 2009 po svém přestupu z Manchesteru United, za z dnešního pohledu velmi přijatelnou cenu 4,8 milionů liber, rezidenci v luxusní madridské čtvrti La Finca. A vzhledem k tomu, že se do Madridu hned tak nedostane, se rozhodl dům za 10 000 liber měsíčně pronajímat. 

Nemovitost o čtyřech podlažích se nachází na ploše cca 12 000 metrů čtverečních a je dílem renomovaného architekta Joaquina Torrese, který zároveň nepopírá, že zdrojem inspirace byl pochopitelně Ronaldo. Tvarově dům připomíná tak trochu bunkr s masivními stěnami z betonu, na vchodových dveřích jsou fotbalistovy iniciály. V interiéru převládá kombinace skla a mramoru, na první pohled zaujmou vskutku obří okna garantující permanentní přísun denního světla. Rezidence má sedm ložnic a devět koupelen, dva bazény, venkovní vířivku a velkou garáž. 

Tím ovšem požitky spojené s bydlením u Ronalda zdaleka nekončí. Vzhledem k tomu, že se jedná o usedlost jedné z největších hvězd fotbalové historie, se může pronajímatel těšit na vlastní fotbalové hřiště a nejmodernější fitness centrum. Případní zájemci se mohou s La Finca seznámit prostřednictvím Netflix, streamovací platforma v resortu natáčela obě sezóny reality show jeho partnerky Georginy Rodriguez s názvem „I am Georgina“. Matka Ronaldových dětí však případné zájemce o pronájem v dobré víře varuje. „Když jsem dorazila ke Cristianovi poprvé, ztratila jsem se. Nevěděla jsem, jak dojít do kuchyně pro vodu, hledáním cesty do obýváku jsem ztratila půl hodinu. Trvalo mi pár měsíců, než jsem se v domě začala orientovat.“   

Další články