Kylie Jenner a Scott Travis se marně snaží prodat dům

Přestože adresa Beverly Hills patří mezi vůbec nejžádanější, slavný pár má s prodejem nemalé problémy. Celá věc zašla tak daleko, že se bývalí manželé dohodli na snížení ceny z původních 21,9 milionů dolarů na 19,9 milionů dolarů. Více na prodej tlačí Kylie, přestože hypotéka v hodnotě 2,75 milionů dolarů, umořovaná měsíční splátkou 21 000 USD, rozhodně neohrožuje její finanční stabilitu.  

Touha po prodeji narostla poté, co Kylie a Scott v lednu oznámili, že ruší společné prázdniny se svými dětmi, dcerou Stormi a synem Aire. Dům je přitom na prodej od listopadu, kdy si dvojice najala profesionálku specializovanou na přesvědčování klientů, které nemovitost okamžitě neosloví. Pokud uspěje, bude se jednat o slušný byznys, neboť pár pořídil nemovitost s privátním bazénem, wellness a garáží pro tři auta v roce 2018 za 13,5 milionů dolarů.  I v případě prodeje pak Kylie Jenner Beverly Hills neopustí, ve vyhledávané destinaci totiž vlastní nemovitosti v Hidden Hills (12 milionů dolarů) a Holmby Hills (36,5 milionů dolarů).   

Je ovšem otázkou, na jak dlouhou dobu se může prodej protáhnout? Vyprávět na toto téma by mohla bývalá švédská modelka a hlavně ex manželka Tigera Woodse Elin Nordgren. Podle Los Angeles Times začala blonďatá diva s prodejem sídla ve floridském Palm Beach v březnu 2019, kdy požadovala 49,5 milionů dolarů. Nakonec se musela loni smířit s podstatně nižší částkou 28,64 milionů dolarů. 

Další články