Luxusní rezidence Gemini v Palm Beach

Americký realitní trh má nový hit. K mání je totiž super rezidence „vmáčknutá“ mezi Atlantický oceán a jezero Worth. A, přestože je destinace Palm Beach řazena do kategorie top, Gemini tamní konkurenci na trhu s realitami výrazně převyšuje.

Alespoň to tvrdí makléři společnosti Sotheby's International Raelty, kteří rezidenci nacházející se na ploše 60 000 metrů čtverečních, nabízí za neskutečných 165 milionů dolarů, což se v přepočtu rovná částce cca 3,5 miliardy korun. Mají však mnoho pádných argumentů, opodstatňujících její výši.

Chcete ne Floridě soukromí? Žádný problém, nejbližší sousedé to k vám budou mít několik kilometrů. Součástí rezidence jsou na obou stranách soukromé pláže. Hlavní rezidence s dvanácti ložnicemi leží na duně uprostřed pozemku a nabízí úchvatný výhled na moře i jezero. Kromě hlavní rezidence je k dispozici další dům se sedmi ložnicemi a dva plážové domy o čtyřech ložnicích. Ve výčtu nemovitostí nesmíme zapomenout na dům pro služebnictvo se čtyřmi byty. Popis vybavení by vydal téměř na samostatnou knihu.

Tím ovšem výčet argumentů, proč si pořídit rezidenci Gemini, zdaleka nekončí. Součástí rozsáhlého komplexu je tenisový kurt, basketbalové hřiště, bazén i tréninkové golfové hřiště. K tomu vlastní kino, knihovna, vinný sklep, fitness a lázně. V rámci cesty k molům na plážích se můžete zastavit v botanické zahradě. A teplý Golfský proud garantuje teplejší vodu, než je tomu v jižněji položeném Miami.

...zájemci mohou najít více informací na www.sothebyshomes.com

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 9.10.2017

USA Florida Palm Beach Sotheby's

Další články