Madonna si koupila v Hidden Hills rezidenci za 19,3 mil. USD

Přestože popová diva oslavila před nedávnem dvaašedesáté narozeniny, stále nemá problém vydat se proti proudu. A tak, zatímco se některé celebrity svých rezidencí spíše zbavují, Madonna nakupuje a nemusí přitom šetřit.

Po dvanácti letech pendlování mezi New Yorkem, přesněji řečeno Hamptons a Lisabonem, se zpěvačka vrátila do města andělů. Svůj comeback do Los Angeles avizovala Madonna již loni, kdy se rozhodla podstoupit karanténu v důsledku onemocnění koronavirem v luxusní pronajaté nemovitosti v Beverly Hills. Kromě toho je její přesun do Kalifornie spojován rovněž s natáčením životopisného filmu, který dokonce hodlá režírovat. 

Přesto její výběr překvapil, v souvislosti s koupí nemovitosti se totiž předpokládalo, že se nový domov bude nacházet v Beverly Hills, případně Hollywood Hills, tedy v destinacích, ve kterých v minulosti Madonna vlastnila luxusní domy. Místo toho se rozhodla pro předměstí a zakoupila za 19,3 milionu rezidenci, jejímž předchozím majitelem byl kanadský zpěvák The Weeknd. Ten zakoupil nemovitost před čtyřmi lety za 18,2 milionu dolarů a podle Fortune byla jeho počáteční představa 25 milionů USD. Poté, co narazil na krutou realitu trhu, slevil The Weeknd na 22 milionů dolarů. Ani tuto částku ovšem nebyla Madonna ochotna akceptovat, nakonec ale došlo k cenové shodě.  

Za nemalý, leč podle všeho přijatelný peníz, tak zpěvačka pořídila dům ve čtvrti celebrit, které si velmi přísně stráží své soukromí. Nemovitost nacházející se na pozemku o 3 810 metrech čtverečních má devět ložnic, stejný počet koupelen. Pochopitelně nechybí posilovna a pracovna s krbem z černého mramoru. Součástí venkovního prostoru je bazén, basketbalové hřiště a velká garáž. Na pokec může Madonna skočit k sousedům, mezi které patří například herec John Stamos, či hvězda basketbalové NBA Dwayne Wade.    

Další články