Legenda Chelsea prodává za 5,5 mil. liber dům s minulostí

Jak informoval nejčtenější britský list The Sun, odhodlal se bývalý hvězdný obránce FC Chelsea John Terry k prodeji své luxusní londýnské rezidence. Důvod chystané transakce je přitom neobvyklý.

Řízný stoper, který dovedl The Blues s Petrem Čechem v brance ke snad všem dostupným trofejím, včetně vítězství v Champions League, nakonec podlehl tlaku ze strany manželky Toni. Jedná se však o vcelku pochopitelný krok, choť  totiž Johna podržela v roce 2010, kdy vyšlo najevo, že její manžel a tehdejší kapitán anglické reprezentace vesele sexuálně dováděl se sličnou Vanessou. Skandál byl o to větší, že se jednalo o životní partnerku jeho spoluhráče z Chelsea Wayne Bridge.

Příběh prodeje nemovitosti se začal psát v roce 2017, kdy si manželé vyrazili zalyžovat a jejich dům se stal cílem akce lupičů, kterým se podařilo otevřít trezor v ložnici a odnést si z něj šperky za 400 000 liber. Vzhledem k dobré pojistce se nejednalo o neřešitelnou záležitost, jeden z lapků však nechal, zcela v rozporu se zdravým rozumem, na podlaze ložnice a konci postele obsah svých střev. Ani desítky litrů čisticích prostředků nezabraly, paní Toni se odmítala do ložnice byť  jen podívat a nakonec se jí podařilo přesvědčit manžela k prodeji.

Mezitím byla čtveřice lupičů dopadena a celkem odsouzena k 27 letům vězení. Osudným se fanouškům Arsenalu, kteří se tímto chtěli kromě krádeže pomstít ikoně konkurenčního klubu, staly zmiňované exkrementy, ze kterých získala policie vzorek DNA. Kdo jinému žumpu kopá… 

Další články