Kardigan Kate Middleton za 1782 USD vyprodán během pár dnů

Ačkoli média zmiňují v souvislosti s anglickou královskou rodinou v mnohem větší míře rebelující Meghan Markle, snad nikdo nepochybuje o tom, že pravou nositelkou královské tradice je Kate Middleton, chcete-li Catherine, vévodkyně z Cambridge. 

Ostatně budoucí královna manželka, kterou magazín Time zařadil v letech 2012 – 2013 mezi nejvlivnějších sto osob planety, je na rozdíl od své americké švagrové považována za módní ikonu, média dokonce píšou v souvislosti s dopadem vévodkyně na módu o „efektu Kate Middleton.“ Podle znalců je Kate stylová při každé příležitosti, preferuje eleganci a minimalismus, přičemž její móda je dostupná prakticky každé ženě, neboť  šatník buduje pod heslem: V jednoduchosti je krása. 

Důkazem platnosti rčení je i kardigan neboli svetr bez límce ve tvaru V, ve kterém se vévodkyně Catherine zúčastnila 8. prosince 2021 vánočního koledování ve Westminsterském opatství. Zároveň se ze strany Buckinghamského paláce jednalo o vzdání holdu všem jednotlivcům a organizacím, které se v posledních dvou letech věnují boji proti pandemii Covid 19.  

Jak uvádí Vogue, červený kardigan Kate se od standardu odlišuje bílým límečkem ve stylu Petr Pan a bílými perleťovými knoflíčky. Přes nemalou cenu hlásili prodejci několik dnů po zveřejnění nahrávky ataky zájemkyň jak na kamenné prodejny, tak na internetové prodejce - kardigan je tak ve všech velikostech vyprodaný. 

Další články