Tenisové US Open je mimo jiné ve znamení luxusních hodinek

Začátek září se nese ve světě sportu tradičně ve znamení tenisového US Open. Poslední grandslamový turnaj sezóny je pochopitelným útočištěm celebrit, které mimo jiné prezentují nové přírůstky ve sbírce hodinek.

Podívat se na špičkový tenis dorazil do New Yorku také hvězdný basketbalista Miami Heat Jimmy Butler, jehož zápěstí ozdobil druhý hrací den již nevyráběný, leč o to cennější strojek času, Patek Philippe Nautilus Ref. 5711/1A – 010. Hodinky s modrým ciferníkem ladily s kurty stejné barvy na stadiónu Arthura Ashe. Jimmy jejich koupí velmi dobře investoval, cena kultovního modelu se totiž vyšplhala z původních 35 000 USD na dnešní částku 120 000 dolarů. Basketbalista ovšem zůstal věrný „patekům“ pouze čtyřiadvacet hodin, následující den se ve V. I. P. sektoru objevil s hodinkami Rainbow Daytona Rolex.

Klání na US Open si nenechal ujít ani herec Taylor Zakhar Perez, který vsadil na to, že modrá je dobrá. Stejnou barvu měl totiž ciferník jeho hodinek TAG Heuer Glassbox, které měl na ruce v průběhu zápasu Novaka Djokoviče a Alexandrera Mullera. Model, který lze koupit za 6 450 dolarů byl uveden na trh na začátku roku, jedná se o modernější verzi kultovních hodinek TAG Heuer Carrera z roku 1963.

Mezi zastoupenými značkami nechyběly ani Audemars Piguet Royal Oak, stalo se tak zásluhou zpěváka J Balvina. Nutno říci, že se jednalo o nutně upravený model s pouzdrem z matného bílého osmnáctikarátového zlata, ciferníkem typu skeleton z rhodia, zatímco luneta představovala duhu složenou z 32 různobarevných safírů bagetového brusu o celkové hmotnosti 2,24 karátů. Cena na vyžádání.  

Něžnou část lidstva zastupovala jedna z nejlepších sjezdařek historie Lindsey Vonnová, která, jak jinak, modrý outfit, sladila během zahajovací s hodinkami Cosmograph Daytona ze žlutého zlata za cca 40 000 USD.   

Další články