Cristiano Ronaldo pořídil partnerce Rolexy za 90 000 USD

Sedmatřicetiletý Portugalec, kterému to v barvách an – Nasr stále pálí, kasíruje v ropou nasáklém pouštím království 200 milionů euro ročně, což se v přepočtu rovná zhruba 4,8 miliardy korun. Také proto nemá problém s tím pořídit si hodinky Jabob & Co. v hodnotě 780 000 dolarů v barvách super štědrého chlebodárce. Vedle toho doplňuje sbírku své partnerky Georginy Rodriguez.

Nutno říci, že španělská modelka a influencerka by se nestala existenčně závislou na slevových akcích v supermarketech i bez Ronalda, jen na sociální síti Instagram má totiž 52,5 milionů sledujících, což stačí v pohodě k uživení. Zároveň je ale otázkou, do jaké míry by si mohla například dovolit budovat rozsáhlou sbírku kabelek Birkin snad všech barev?

Každopádně CR7 sám velký sběratel, do Georginy investuje, proto se před časem devětadvacetiletá kráska pochlubila na palubě Ronaldova privátního letadla prostřednictvím Instagramu novým přírůstkem v již nabité sbírce svých hodinek. Novou součástí jejího dress code se totiž staly hodinky Rolex Daytona z osmnáctikarátového žlutého zlata, které na první pohled zaujmou zeleným ciferníkem. Podle znalců se jedná o model z kategorie nesnadno sehnatelných, kromě času musel fotbalista oželet i částku 90 000 dolarů. Byť se vzhledem k jeho příjmům jedná o pakatel, snaha se cení. Oslnivá Španělka tak obohatila kolekci hodinek, jejíž součástí jsou mimo jiné Audemars Piguet z růžového zlata se 1160 brilianty, Jacob & Briliant Skeleton Northern Lights Rose Gold a Rolex Day – Date 36.

Další články