UEFA EURO 2024 se blíží

UEFA EURO 2024, závěrečná fáze mistrovství Evropy ve fotbale, se uskuteční letos v létě v Německu. Před tímto svátkem evropského fotbalu zahajuje luxusní hodinářská značka Hublot a Kylian Mbappé, ambasador této značky, společné odpočítávání!

V roce 2024 Hublot pokračuje ve vyjadřování své vášně pro fotbal a vydává právě představený model Big Bang e Gen 3 věnovaný UEFA EURO 2024, které navazují na model představený v roce 2022 u příležitosti mistrovství světa ve fotbale v Kataru. Hodinky Big Bang e Gen 3 UEFA EURO 2024TM jsou oficiální hodinky turnaje UEFA EURO 2024.

Svým zpracováním tyto hodinky navazuje ostatní modely značky. Titanové pouzdro o velikosti 44 mm se sendvičovou konstrukcí je doplněno safírovým sklíčkem, odolným proti poškrábání, a pryžovým náramkem s rozepínací sponou, který lze snadno vyměnit pomocí patentovaného systému One Click.

Pouzdro hodinek Big Bang e Gen 3 obsahuje procesor Qualcomm Snapdragon Wear 4100+, což představuje významné zlepšení oproti předchozím modelům. To umožňuje zvýšený výkon napříč různými funkcemi, včetně GPS, Bluetooth, Wi-Fi a NFC platebních funkcionalit. Jsou kompatibilní jak s operačními systémy Google Android, tak Apple iOS, což nositelům umožňuje přizpůsobit své hodinky barvami a emblémy jejich oblíbených týmů.

Integrace Wear OS od Google dále doplňuje jejich sportovní vazby, neboť umožňuje uživatelům mít aktuální přehled z UEFA EURO 2024 v reálném čase. Limitovaná edice pouze 100 kusů z těchto hodinek není jen sběratelským artiklem, ale také inovativním společníkem pro fotbalové fanoušky, kteří se těší na turnaj a chtějí podporovat své týmy od 14. června do 14. července 2024.

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 18.4.2024

Hublot UEFA Kylian Mbappé

Další články