Vlčák Gunther prodává Madonnino sídlo za 37,5 mil. USD

A nejedná se o vtip, ale o realitu. V roce 1992 totiž zesnula pohádkově bohatá německá hraběnka Karlotta Liebenstein, která se rozhodla věnovat veškerý majetek svému psovi Guntherovi I. A Gunther III. je pokračovatel rodové linie a dědic.

Jak potvrdila realitní agentka Ruthie Assouline, která byla pověřena prodejem domu na jedné z nejlepších adres v Miami, obývá vlčák Madonninu ložnici. „Když mi vysvětlili, že dům na špičkové adrese prodává vlčák, nechtělo se mi tomu věřit. Asi jsem na majitele udělala dojem, okamžitě mi totiž slízl rtěnku,“ vysvětluje a dodává, Gunther měl na krku svůj diamantový obojek. Pravda, zpočátku se tvářil lehce rozmrzele, neboť  kvůli otravnému byznysu musel přerušit své hrátky s tenisákem.   

Nutno říci, že Guntherovi radí správní rada, které šéfuje milovnice zvířat Carla Riccitelli, spravované nemovitostní portfolio má hodnotu přes 500 milionů dolarů. Bohužel, nikde není popsán způsob, jakým komunikuje se svým klientem ohledně jednotlivých transakcí. Je ovšem známo, že část zisku putuje na konto nadace Gunther Rescue, která financuje útulky se zvířaty. Mimochodem, jeden z nejbohatších psů světa se těší společnosti několika kuřat a šesti koček.

Jinak Gunther to nemá jednoduché. Každé ráno konzumuje snídani, kterou mu připravuje jeho kuchař z nejlepšího masa, čerstvé zeleniny a rýže. Spí v kulaté posteli z červeného sametu s exkluzivním výhledem na záliv. Cestuje pochopitelně v privátním letadle a nemusí řešit otravné formality spojené s odbavováním obyčejných cestujících - a ze zahraničních destinací preferuje Milán a Bahamy.  

  

Další články