Rihanna si pronajala chalupu, měsíční nájem 415 000 USD

Přestože si většina celebrit úzkostlivě chrání své soukromí, existují výjimky potvrzující pravidlo. Do této kategorie se právě zařadila držitelka sedmi cen Grammy Robyn Rihanna Fenty, ve světě šoubyznysu známá jako Rihanna.

Díky listu New York Post se totiž svět dozvěděl, že čas od poloviny července do poloviny srpna stráví zpěvačka původem z Barbadosu na chalupě v Hamptons. Pro čtenáře exkluzivních lokalit USA nepříliš znalé, destinace Hamptons je považována za symbol bohatství a luxusu. Nachází se zhruba dvě hodiny jízdy autem z New Yorku na cípu Long Islandu. Kromě přistávacích ploch pro privátní vrtulníky a tryskáče nabízí špičkové restaurace, písečné pláže a především diskrétnost.

Jak dále New York post informuje, přes nezpochybnitelnou solventnost musela Rihanna složit prostřednictvím své realitní makléřky kauci milion dolarů.  Za 415 000 dolarů měsíčně pak bude disponovat stylovou chalupou a pozemkem o rozloze dva akry. K tomu výhled na přístav North Sea v Southamptonu, vyhřívaný bazén a 85 metrů dlouhá privátní pláž. 

V přízemí vskutku velkoryse pojaté chalupy se nachází obývací pokoj, jídelna a velká kuchyň. Prostor charakterizují okna nadstandardní velikosti garantující patřičný průnik světla. V domě je pět ložnic s výhledem na moře. Základním materiálem každé z šesti koupelen je mramor, převládá bílá barva. Krytá veranda přímo vybízí ke konzumaci koktejlů a sledování západů slunce. Aktuální prodejní cena domu je 10 995 000 USD. V roce 2014 pak natáčely v prostorách budoucího dočasného Rihannina prázdninového pobytu Courtney a Chloe Kardashian svou show „Ke Up Up the Kardashians.“ 

Další články