Rihanna pronajímá dům v Beverly Hills za 80 000 USD měsíčně

Barbadosko-americká zpěvačka a herečka, mimo jiné držitelka sedmi cen Grammy se vedle dalších aktivit, například v oblasti módního průmyslu, věnuje investicím do nemovitostí. Jedna z nich, nacházející se na opravdu dobré adrese, je právě k pronajmutí.

Jak informuje server dirt.com, za částku 80 000 dolarů je možno si pronajmout dům s pěti ložnicemi a sedmi koupelnami o celkové rozloze cca 2 500 metrů čtverečních nacházející se v lokalitě Coldwater Canyon. Rihanna, mimo jiné autorka megahitu „Umbrella“, pořídila luxusní nemovitost z 30. let minulého století koncem loňského roku za 13,8 milionu dolarů a investovala nemalé finance do její totální rekonstrukce. Ještě předtím zakoupila v březnu poblíž dům za 10 milionů dolarů, do zpěvaččiny sbírky nemovitostí dále patří sídlo v Hollywood Hills v hodnotě 6,8 milionu dolarů, byt na Wilshire Coridor a penthouse v LA The Century za 5,5 milionu dolarů. 

Kromě slavných sousedů, jedním z nich je například Paul McCartney, se může nájemník dvoupodlažní budovy v bíločerné kombinaci těšit na absolutní soukromí. A taky na bazén, lázně, fitness, několik krbů a ohnišť, bar a venkovní posezení. V nabídce je zdůrazněna mramorová kuchyň a výhled na Coldwater Canyon.  To vše za v přepočtu 1 737 000 korun měsíčně. 

Další články