Luxusní nemovitost za 66 dolarů

Opravdu se nejedná o legraci, zmiňovaná nemovitost se nachází v malé a malebné vesnici Carapelle Calvisio, zhruba dvě hodiny jízdy autem od Říma. Má tři ložnice a je ve velmi dobrém stavu.

Tím ovšem výčet pozitiv nekončí. Součástí domu je dále vinice, v bezprostřední blízkosti se nachází národní park. Svým způsobem ráj na zemi splňující veškerá kritéria ideálního venkovského sídla. Z tohoto důvodu se nelze příliš divit původnímu odhadu ceny nemovitosti na 282 000 dolarů. Majiteli Jamie Abbotovi se však nedařilo dům za tuto cenu prodat, proto se rozhodl zvolit velmi neobvyklý postup v podobě loterie. „Investovali jsme docela hodně peněz do reklamy, náš dům se dokonce objevil v seriálu BBC „Escape to Continent", ale prodej se stále nedařil", vysvětluje.

Princip celé akce je velmi jednoduchý. Zájemci, vzhledem k ceně nemovitosti jich musí být minimálně 6 000, si zakoupí los v hodnotě 66 dolarů. Poté proběhne za účasti notáře standardní slosování, přičemž šťastný výherce se stane majitelem domu. Neprodělají ani další dva účastníci. Druhý vylosovaný si odnese šek na 11 300 dolarů, třetí koš italských delikates. To vše v rámci původní investice, za kterou v Itálii pořídíte velmi solidní láhev vína Barolo.

 

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 18.4.2019

Itálie

Další články