John Bon Jovi prodal za 22 milionů dolarů byt na Manhattanu

Stejně, jako další celebrity, se také zpěvák stejnojmenné kapely, rodák z New Jersey, projevil jako slušný investor do nemovitostí. Byt si totiž pořídil v roce 2017 za 18,94 milionu dolarů, během pěti let narostla jeho hodnota o něco málo přes tři miliony. Média spekulují, zdali se transakce nerovná konci Johnova působení v New Yorku. V roce 2018 totiž prodal za 15,9 milionu USD byt v blízkém West Village.

Nemovitost o obytné ploše cca 330 metrů čtverečních se nachází v centru Manhattanu mezi Greenwich Village a West Village. Má čtyři ložnice, výhled na centrum a řeku Hudson. Dopravu garantuje privátní výtah. Celý prostor má panaromatická okna, z výhledu se tak lze těšit například i během pobytu v luxusní vaně ve velkoryse pojaté koupelně. Součástí bytu jsou kromě obývacího pokoje, ložnic a kuchyně rovněž pracovna a vinotéka. Podlahy jsou z dubového dřeva, převládají světlé pastelové barvy.

Komplex pochopitelně poskytuje vymoženosti jako čtyřiadvacet hodin fungující recepční, posilovna, bazén, exkluzivní fitness centrum. Blízká čtvrť  Greenwich Village je kromě parku Hudson River známa rovněž vyhlášenými restauracemi.   

Každopádně nový majitel bytu na 155 West 11thStreet bude mít velmi zajímavé sousedy. V komplexu Grenwich Lane si pořídili byt například bývalý šéf Starbucks Howard Schultz, spoluzakladatelka společnosti Jimmy Choo Tamara Mellon, či představitel seriálového Dextera Morgana Michael C. Hall.

...celý článek na robbreport.com

Další články