Bruce Willis si pořídil k narozeninám nový dům

19. března oslavil Bruce Willis čtyřiašedesáté narozeniny. K životnímu jubileu si věnoval stylový dárek v podobě nové luxusní vily.

Jak již Luxury Guru informoval, zatoužil Bruce spolu s manželkou Emmou Heming po trvalém bydlišti ve slunné Kalifornii. Proto se rozhodli zbavit za 13 milionů dolarů svého dosavadního sídla nacházejícího se poblíž New Yorku. Miliony se však na účtech dlouho neohřály.

Nová rezidence Bruce Willise a Emmy Heming  se nachází v jedné z nejluxusnějších čtvrtí města andělů Brentwood. Celkem 1 200 metrů čtverečních obytné plochy je rozloženo do třech podlaží, přičemž přes dobrou fyzickou kondici majitelů nechybí výtah. Jedním ze základních motivů jsou velká okna, dům je tak silně prosluněný. K dispozici je sedm ložnic, tucet koupelen. A také velká společenská místnost s krbem. Velkoryse pojatá kuchyň je vybavena moderními spotřebiči, stejně jako v ostatních částech domu se nešetřilo mramorem.

Ve výčtu slastí, kterým se bude moci herec se svou manželkou v novém bydlišti oddávat, nesmíme zapomenut na venkovní bazén, posilovnu, soukromé kino, luxusní wellness a vinný sklep. Nechybí ani dvě prostorné garáže.

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 4.4.2019

Bruce Willis Emma Heming

Další články