Rolls-Royce Cullinan nabídne jedinečné posezení

Rolls-Royce Cullinan se chystá svým pojetím překonat doposud představená SUV, crossovery, i terénní vozy. Hodlá přinést vrcholnou míru luxusu, kamkoliv se s ním jeho majitel rozhodne vydat.

K dokonalému luxusu bez hranic, který nabízejí konstruktéři, řemeslníci a umělci značky Rolls-Royce, mají patřit i jedinečná křesla Viewing Suite, navržená na zakázku v rámci programu Bespoke.  Tato křesla se vyklápějí automaticky po stisku tlačítka a byla navržena a vyvinuta přímo u Rolls-Royce v Goodwoodu. Dvojice sedadel čalouněných nejjemnější kůží a obrácených proti směru jízdy se spolu s koktejlovým stolkem vysunuje ze zavazadlového prostoru modelu Cullinan. Umožní tak v naprostém pohodlí sledovat nejzajímavější scenérie světa, sportovní podniky nebo třeba vlastní děti na školních sportovních dnech.

Torsten Müller-Ötvös, výkonný ředitel Rolls-Royce, k tomuto jedinečnému prvku uvedl: „Krása křesel Viewing Suite modelu Cullinan spočívá v tom, jak přirozeně se zaměřují na ty nejmenší detaily, používají nejlepší kůži, barvou ladící s interiérem, a přitom jsou jako celek působivým kusem nábytku, který si mohou zákazníci s sebou vzít na nejvzdálenější místa. Vše ukazuje na rozsáhlé zkušenosti konstruktérů a řemeslníků Rolls-Royce, stejně jako na rozmanité možnosti programu Bespoke. Je to zkrátka krásný kus nábytku a také křesla s nejlepším výhledem.“

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 5.3.2018

Rolls-Royce

Další články