Univerzální elektrická koloběžka

Není koloběžka, jako koloběžka, je nutné poznamenat hned úvodem. Jsou totiž koloběžky, se kterými můžete nejen do města, ale i do terénu anebo na sníh. Takový modulární model představila značka Urban Drift.

Pro nový model G63 značky Urban Drift by i v češtině bylo vhodné užívat namísto zažitého pojmenování koloběžka označení elektrický skútr, neboť  s koloběžkou, jak ji známe z center měst, má pramálo společného.

Urban Drift G63 Off Road Electric Scooter je určen jako zajímavá alternativa pro dospělé vyznavače netradičních dopravních prostředků. Základ tvoří plošina se zabudovanou pohonnou jednotkou a baterií, doplněná nastavitelnými řídítky. Dle povětrnostních podmínek a cíle cesty však můžete zvolit kola anebo lyži a hnací pás, jak je používáno u sněžných skútrů.

Tento model je vybaven duálními bezkomutátorovými motory o výkonu 2 x 1 200 W, kterému nečiní problém ani 30° stoupání. Prohánět se můžete rychlostí až 60 km/h. Baterie s parametry 48 V a 20 Ah by na jedno nabití měla vystačit podle výrobce na 95 km. Zdržení z nabíjením navíc eliminuje výměnná baterie.

Tento elektrický skútr by měl být v prodeji během několika týdnů. Cena byla stanovena na 2 190 amerických dolarů.

...zakoupit můžete na urbandriftscooter.com

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 15.1.2024

Urban Drift elektrická koloběžka skútr

Další články