Perfektní úsměv s exkluzivním servisem

Usednout do křesla zubního lékaře nepatří zrovna k těm nejvyhledávanějším kratochvílím. Tedy většinou. Ale existuje i stomatologická klinika, kde se budete cítit jako v tom nejluxusnějším salonu a zacházet tu s vámi budou jako s celebritou.

Že je špičkový stav chrupu v současné době jedním z klíčů k úspěchu, není třeba zdůrazňovat. Jenže… I když o svou ústní dutinu pečujete, může se stát, že o zuby přijdete. Nejčastějším viníkem je nemoc zvaná parodontóza. Naštěstí ani její řádění nemusí nutně skončit nasazovací zubní náhradou.

„Snažíme se zachovat klientům jejich vlastní zuby, jak nejdéle to je možné,“ říká MUDr. Jiří Ježek, přednosta Millenium Dental Care (MDC), jedné z nejlepších soukromých klinik v Česku. „Spolupracujeme i s mikrobiologickou laboratoří ve Švýcarsku, do níž posíláme vzorky a ona klientovi na míru namíchá antibiotika. Velice často se díky tomu postup parodontózy zastaví, nebo se alespoň životnost vlastních zubů pacienta třeba o deset let prodlouží. Někdy je už ale bohužel na záchranu pozdě a v tu chvíli je nejlepším řešením celková rekonstrukce chrupu.“ Tato metoda není samozřejmě úplnou novinkou. Ale dnes se provádí za použití nejmodernější techniky v čemsi jako počítačové laboratoři budoucnosti.

Špičkové služby přirozeně nejsou zadarmo, ale tady si za své peníze opravdu užijete. To není ironie či nemístný žert. Klientům, jejichž investice do celkové rekonstrukce chrupu přesáhne 500 tisíc korun, poskytuje Millenium Dental Care exkluzivní Premium Service s unikátními službami, začínajícími ubytováním v Executive Room luxusního hotelu Kempinsky (samozřejmě na počet nocí, které bude ošetření vyžadovat). Klient je po celou dobu přepravován limuzínou Jaguar XJL s osobním řidičem, k dispozici má osobní asistentku, která zařídí průběh vyšetření, všechny termíny a návštěvy, zajistí rezervace či vstupenky na různé akce v době pobytu a další služby. Takže vězte, že na tuhle kliniku se budete rádi vracet, aniž byste byli masochisté.

A jak celková rekonstrukce chrupu probíhá? Při úvodní návštěvě samozřejmě nechybí důkladná prohlídka a vzápětí lékaři – specialisté představí klientovi možnosti a plán ošetření včetně finančního rozpočtu. Tady rozhoduje množství práce a materiálu. Následuje kompletní příprava a nasazení provizorních zubů z pryskyřice, které jsou k nerozeznání od pravých. Po několikatýdenní pauze, během níž se organismus „sžívá“ s implantáty, přijde finále - výměna provizorních zubů za celokeramické. Pro klienty, kteří trpí fobií ze zubaře, mají v Millenium Dental Care k dispozici Entonox, tedy rajský plyn, který je už povolen i v českých ordinacích. Na klinice mají i novinku, které se říká funkční analýza. „Jde o počítačové měření skusu. Když má například někdo dlouho nasazovací protézu, propadá se mu tvář, čelisti nejdou správně proti sobě. Funkční analýza ukáže optimální postavení a laboratoř srovná zuby do správné polohy. Spousta lidí se díky ní zbaví i letitých bolestí hlavy, závratí nebo hučení v uších,“ vysvětluje doktor Ježek.

A ještě něco: na téhle klinice sázejí na věrnost. Neprojevuje se to jen tím, že se tu minimálně proměňuje sehraný tým lékařů, což je pro klienty určitě příjemné, ale hlavně naprosto unikátní službou, s jejíž ideou přišel sám MUDr. Ježek: jsou připraveni starat se o vaše zuby od kolébky až do konce života, s tím, že vám bude po celou dobu zajištěn stejně dokonalý servis.

...více informací na www.mdc.cz

Další články