Taylor Swift vyrazila na Eras Tour s šatníkem za 100 000 USD

Mnoha cenami oceněná zpěvačka Taylor Swift, autorka a interpretka hitů jako Love Story, You Belong with Me a Shake It Off, je známá svým perfekcionismem. Také díky tomu přesahuje jmění třiatřicetileté mladé dámy podle severu The Insider hranici 740 milionů dolarů a s pravděpodobností hraničící s jistou lze říci, že její právě probíhající Eras Tour utrží jako první přes miliardu dolarů.

A protože si je Taylor velmi dobře vědoma toho, že šaty dělají člověka, během turné představila a nejspíše ještě představí, řadu velmi inspirujících modelů. Luxury Gury nabízí tři finančně nejnáročnější.

Mezi nejoblíbenější zpěvaččiny módní návrháře patří rodák z Libanonu Zuhair Murad. V jeho šatech Pink Tylle Ballgown proto vystoupila hned na úvod Eras Tour v Arizoně. Podle britského listu Daily Mail se při výrobě šatů spotřebovalo 50 metrů luxusní látky, komplikovaný vzor si vyžádal přes 350 hodin práce. K tomu flitry, perly, korálky, křišťál. Cena konkrétního modelu není známa, podle znalců by se měla pohybovat kolem 22 000 dolarů.

Mezi největší hity turné patří skladba Miss Americana & Heartbreak Prince, z alba Lover, kterou zpěvačka zpívá oděna v body z produkce Atelier Versace za 15 000 dolarů. Sexy body, neboli spojení kalhotek a podprsenky, je zdobeno růžovými a modrými drahokamy korespondující s barvami na obalu alba. Na koncertu v Las Vegas doplnila outfit květinovým náhrdelníkem Versace. Hodně vyzývavý dress code doplňují stříbrné kozačky Christian Laboutin.

Na koncertu v Tampě se pak zpěvačka představila ve společenských šatech dalších libanonského módního návrháře Elie Saaba. Šaty, jejichž hodnota se odhaduje na 13 000 dolarů jsou zdobené květinovou aplikací a třpytivými korálky. Podle návrháře se v nich odráží romantická témata převládající v tvorbě Taylor Swift.

Další články