Dvouletá Sterling Mahomes dostala k narozeninám Chanel

Její otec a elitní quarterback Patrick Mahomes dovedl na začátku února svůj tým Kansas Chiefs v mimořádně dramatickém finále proti týmu Philadelphia Eagles k druhému zisku Super Bowlu během posledních čtyř sezón. Desetiletý kontrakt z roku 2020 mu garantuje 503 milionů dolarů, což se rovná částce 2 465 686 dolarů na zápas.

Patrick tak z pozice jednoho z nejlépe placených sportovců světa nemá hluboko do kapsy a je to znát. Jeho manželka Brittany právě zveřejnila na Instagramu video, na kterém pyšný otec pomáhá rozbalit dvouleté dceři Sterling krabici s logem Chanel, ve které se nachází dětská kabelka luxusní značky. Cena sice není uvedena, pohybuje se však v rozmezí od 3000 do 7000 dolarů a lze předpokládat, že rodiče při nákupu nešetřili. Stejně tak tomu bylo i v případě narozeninové party s názvem Two Sweet, které dominoval třípatrový dort. Další oslava čeká hvězdu šéfů z Kansasu v listopadu, kdy oslaví první narozeniny synek Patrick Bronze.

Jak píše magazín People, Patrick Mahomes si oslavy a dárky umí užít. Brittany, se kterou se zná od střední školy, pojal za choť loni na Havaji. Zatímco každá z družiček si odnesla na památku kromě zážitků rovněž náramek Cartier Love v hodnotě 5000 dolarů, ženichovi přátelé obdrželi dárkovou tašku, jejíž součástí byly hodinky Rolex v obecném kovu stejné hodnoty.  

Další články