Zlatý iPhone s Donaldem Trumpem

Po prezidentských volbách v USA dorazila do první kamenné prodejny společnosti Goldgenie ve městě Sharjah nedaleko Dubaje neznámá dáma čínského původu požadující speciální úpravu svého iPhone 7. Více než zlato a diamanty upoutá na mobilu pozornost podobizna nového amerického prezidenta.

Společnost Goldgenie byla založena v roce 1989 v Londýně. V rámci pokrytí zlatem pro ni není nic nemožné, její mistři umí vedle mobilních telefonů také hodinky, mikrofony, doutníky, jízdní kola. „Naším cílem je uspokojit požadavky těch, kteří si myslí, že pro ně nelze koupit originální dárek, neboť už vlastně všechno mají,“ říká při této příležitosti firemní boss Frank Fernando, jehož společnost sází na Blízký východ, když hodlá otevřít kamenné obchody v Kataru a Saudské Arábii.

Mobil s novým americkým prezidentem se ukázal jako dobrý obchodní tah, přístroj v přepočtu za 3,9 milionu korun si zatím objednalo devět nových zájemců.

Mimochodem, plány Donalda Trumpa na snížení firemních daní v USA těší řadu producentů luxusního zboží. Například šéfka výrobce jednoho z nejdražších koňaků Réma Cointreau se nechala slyšet, že bohaté domácnosti budou mít více peněz na utrácení a po luxusu bude větší sháňka.  

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 26.1.2017

Apple iPhone Goldgenie Donald Trump

Další články