Ruwa: luxusní nealko za 5,5 milionu dolarů

Podle meteorologů se letošní léto zapíše do historie jako jedno z „nejvýživnějších.“ Proto nejen lékaři apelují na dodržování pitného režimu, přičemž z pochopitelných důvodů nedoporučují alkoholické nápoje. Tropická vedra jsou prostě o nealku.

Pokud vás přestalo bavit pití vody, nealko piva či různých limonád, nabízí se originální řešení v podobě nealkoholického drinku s exotickým názvem Ruwa. Tento se vyrábí v Anglii a míří především na bohaté trhy zemí Středního východu, nicméně dodavatel se nebrání rozšíření svého teritoria o další destinace.  Nápoj chutná po květinách, převažují růže.

Jako jistý problém se může, ale nemusí jevit poněkud specifický způsob distribuce. Nealko Ruwa je totiž poskytováno v originální litrovce za 5,5 milionu dolarů. Za částku cca 115 milionů korun pořídíte ultra luxusní obal v podobě křišťálové karafy s 8 000 diamanty, 200 rubíny, v nemalé míře je rovněž zastoupeno bílé zlato. V případě zakoupení této luxusní láhve se majiteli dostane benefitu v podobě jejího bezplatného naplnění již zmiňovaným nápojem Ruwa. To určitě potěší.

Pokud ovšem patříte do kategorie těch, kteří nepreferují nákup zajíce v pytli, nabízí výrobce řešení v podobě finančně méně náročného obalu za 817 000 dolarů. I v tomto případě je nealko zdarma.     

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 31.8.2018

Ruwa diamanty

Další články