Piaget Altiplano Chronograph

Ani na konci roku nekončí soupeření mezi nejvěhlasnějšími výrobci hodinek. V polovině prosince tak oznámil nový zápis do historických tabulek Piaget.

Prestižní švýcarská značka „sestrojila“ model Altiplano Chronograph, který nabízí potenciálním zájemcům hned dvě světová maxima. Tím prvním je nejtenčí flyback chronograf s automatickým nátahem. Pro vysvětlení, pod pojmem flyback se skrývá resetování chronografu a jeho opětovné spuštění pouze jedním tlačítkem. Druhým světovým primátem je nejtenčí pouzdro pro zmiňovaný typ strojku. Pouzdro má tloušťku 8,24 milimetrů, samotný strojek 4,65 milimetrů. Jinak, co se vůbec nejtenčích hodinek na světě týče, prvenství drží od loňska rovněž Piaget, nejtenčí hodinky planety mají v průměru 38 milimetrů a jsou 3,65 mm tenké.

Výrobce zatím oznámil dvě verze modelu Altiplano Chronograph. První je v růžovém zlatě, zatímco druhá varianta preferuje bílé zlato s lunetou a 56 diamanty. Cena začíná na cca 600 000 Kč. Oficiálně budou hodinky představeny v lednu na veletrhu v Ženevě. 

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 16.12.2014

Piaget Altiplano Chronograph luxusní hodinky

Další články