Nejdražší hodinky Cristiana Rolanda vyjdou na 2 mil. USD

Jeden z nejlepších fotbalistů historie se veze na vlně neúspěchů, skončil v Manchesteru a vystoupení na MS v Kataru nedopadlo ani zdaleka podle jeho představ. A přestože liga v Saúdské Arábii nejspíše nesplňuje nejpřísnější kritéria, ve dvou úvodních zápasech přebohatého chlebodárce Al-Nassr neskóroval a musel skousnout fanoušky, kteří skandovali jméno Lionela Messiho.

Radost mu tak může alespoň dělat stále se rozšiřující sbírka hodinek. Když coby sedmnáctiletý mladíček začínal v Manchesteru, jeho zápěstí zdobily hodinky Rolex Daytona, s postupem času a růstem bankovního konta přibývalo diamantů. Některé hodinky z Ronaldovy sbírky předčí i cenu jeho automobilů a nemovitostí, na kterých Portugalec přitom rozhodně nešetří.

Nejdražšími hodinkami Cristiana Ronalda jsou Girard-Perregaux Planetarium Tri – Axial za dva miliony dolarů. Podle hodinářství byly málo vídané hodinky s trojosým tourbillonem podle webu Superwatchman vyrobeny na základě fotbalistovy objednávky na míru. Díky 3D vysokorychlostní rotaci tourbillonu dokonce vzdorují gravitaci, čemuž odpovídá i cena 2 miliony dolarů.

Druhými nejdražšími hodinkami Cristiana Ronalda jsou Franck Muller Cintrée Curvex Tourbillon z osmnácti karátového zlata osázené diamanty v hodnotě 1,5 milionů dolarů. Jen o 100 000 dolarů méně stojí hodinky Franck Muller Trumps Van Cleef & Arpels. Ultraluxusní strojek času je osazen 424 bílými a karmínovými diamanty.

Součástí sbírky sedmi nejdražších hodinek CR7 jsou dále Hublot Masterpiace MP – 09 Tourbillon Bi – Axis King Gold (1 milion USD), Jacob & Co. Grand Baguette Diamond (1 milion USD), Jacob & Co. Bugatti Chiron CR7 (1 mil. USD), Breguet Classique Grande Complication Double Tourbillon (800 000 USD).  

 

Další články