Luxusní hodinky Lionela Messiho se vydraží na charitu.

Přestože byl podle mnohých nejlepší fotbalista historie Lionel Messi v minulosti spojován s hodinkami Audemars Piguet, jeho poslední počin nese visačku Jacob Co. 

Hodinářská společnost, která působí na trhu přes třicet let, oslovila hvězdného Argentince v souvislosti s vlastními charitativními aktivitami.  Jedna z nich se týká vrozené genetické vady postihující chlapce známé jako Duchennova svalová dystrofie. Po dohodě s hvězdou FC Barcelona a pětinásobným držitelem Zlatého míče vznikl exkluzivní model hodinek Jacob Co. Epic x Special Edition Chrono Messi. Hodinky budou vydraženy v průběhu dva měsíce trvající akce Only Watch, přičemž veškerý výtěžek půjde právě na pomoc bojovníkům se zákeřnou nemocí. Kromě zisku exkluzivních hodinek se pak může nový majitel těšit na osobní setkání s hvězdným fotbalistou.

„V okamžiku, kdy jsme se rozhodli pro účast na Only Watch, jsme věděli, že musíme přijít s něčím velkolepým“, prohlásil zakladatel hodinářské značky Jacob Arabo. „Unikátní hodinky a možnost setkání s jednou z největších osobností sportovního světa zcela odpovídá naší filozofii. Doufám, že se zájemci nebudou držet při zdi.“ Konečnou cenu není předem možno odhadnout, standardní verze vyjde na 28 000 dolarů.

„Když mě společnost Jacob Co. oslovila s tímto charitativním projektem, neměl jsem s tím žádný problém. Zároveň bych chtěl poděkovat Only Watch za to, že nám poskytli možnost dát do aukce limitované hodinky Jacob Messi a umožnili mi alespoň tímto způsobem bojovat proti tak zákeřné nemoci, jakou je svalová dystrofie. Předem děkuji účastníkům aukce a těším se na setkání s výhercem.“

Další články