Keanu Reeves dal svým kaskadérům hodinky Rolex Submariner

K obdarování čtveřice kaskadérů, která se podílela na natáčení snímku John Wick: Chapter 4, přímo navazující na předchozí díl John Wick: Kapitola 3 – Parabellum, došlo ve vyhlášeném pařížském podniku Le Bistro Paul Bert.

Z luxusních hodinek se mohli těšit Bruce Lee Conception, Jeremy Marinas, Dave Camarillo a Li Qiang, přičemž herec patřící spíše mezi introverty všem poděkoval za nezapomenutelné zážitky spojené s natáčením. Reevesova volba lidi věci znalé nepřekvapila, Keanu je totiž známý kladným vztahem ke značce Rolex, když v jednom z předchozích dílů prezentoval vedle vozu Dodge Charger SRT8 model Rolex GMT Master II. 

V tomto případě padla jeho volba na Submariner, který byl poprvé představen v roce 1953 a je odborníky považován za vzor všech potápěčských hodinek. Model Ref. 126610 LN je uložený do pouzdra Oystersteel, zatímco strojek Rolex kalibr 3235 garantuje rezervu chodu 70 hodin.  Na zadní části pouzdra je pak vedle jména kaskadéra vyryto The John Wick Five…Thank You Keanu JW4 2021. 

Nutno říci, že nejslavnější akční hrdina současnosti na kvartetu kaskadérů opravdu nešetřil. V normálních časech totiž vyjdou kultovní hodinky na přijatelných 9 150 USD. Covidová doba však způsobila narušení dodavatelských řetězců, hodinky tak lze pořídit pouze na sekundárním trhu, což se rovná minimálně dvojnásobku ceny. Nelze se proto divit Jeremy Marinasovi, který v souvislosti s hodinkami hovoří o nejlepším dárku, jaký kdy dostal.  

Další články