Hodinky Brada Pitta Patek Philippe jsou za 300 000 USD

Idol žen a dívek patří mezi neobletovanější herce Hollywoodu, před nedávnem se konečně dočkal za roli ve snímku Tenkrát v Hollywoodu vytouženého Oscara. Měl dvě manželky – Jennifer Aniston a Angelinu Jolie, má šest dětí, tři psy a jeho čisté jmění se odhaduje na 385 milionů dolarů.

Vzhledem k opravdu bouřlivému rozvodu s paní Angelinou se nelze divit tomu, že i fanouškům doposud unikala Bradova vášeň pro hodinky. Realita je ovšem taková, že v systematicky budované sbírce rodáka z Oklahomy se nachází měřiče přesného času značek jako Rolex, Patek Philippe, Cartier. Stejně, jako je tomu v případě filmu, kdy práci se zavedenými hollywoodskými studii kombinuje s nezávislými tvůrci, jakými jsou Quentin Tarantino nebo bratři Coenové, nemá Brad problém vedle zavedených brandů spolupracovat s provokujícími značkami Terra Cielo Mare a Red Monkey Design.

Ačkoli vztah s Angelinou Jolie nakonec nedopadl, je mimo vší pochybnosti, že herečka musela Brada milovat. V opačném případě by mu stěží věnovala u příležitosti zásnub hodinky Patek Philippe Nautilus ref. 5711 v hodnotě 300 000 dolarů. Hodinky jsou vodotěsné do 120 metrů, k plavkám však, na rozdíl od obleku či serióznější dress code, neladí, navíc pobyt ve vodě není ku prospěchu ani černé kůži z aligátora.

Když na začátku millenia Brad exceloval ve snímcích Klub rváčů a Dannyho parťáci, média zaznamenala jeho náklonnost k hodinkám Rolex Explorer. Model za cca 10 000 dolarů vychází z velmi správné filozofie o tom, že v jednoduchosti je síla.

Osobní vztah má Brad Pitt k masivním hodinkám Breitling Emergence za 3 200 dolarů, které označuje za svoje první pěkné hodinky a několikery pořídil svým hodně cestujícím příbuzným a přátelům. Záchranářský model totiž obsahuje SOS mechanismus, po uvolnění jednoho z tlačítek začne vysílat frekvenci 121.5 MHz nouzový signál.  Brada prostě hned tak něco nepřekvapí.   

 

  

Další články