Hodinářství RJ má hodinky The Joker za 17 500 dolarů

Snímek o zloduchovi jménem Joker ovládl před nedávnem festival v Benátkách a vzhledem k míře násilí rozděluje americkou společnost. Aktuálně tak úspěšný brand  ovšem nabízí zároveň nemalé možnosti výdělku.

Mezi prvními se chopila příležitosti hodinářská společnost Romain Jerome, ve zkratce RJ. Přestože se nejedná o značku hodinek z kategorie notoricky známých, vsadil majitel na strategii „DNA slavných legend.“ Proto vstoupil Romain Jerome na trh velmi originálním způsobem, a to prostřednictvím hodinek, při jejichž výrobě byly použity kousky vraku Titaniku, nacházejícího se 3 800 metrů pod hladinou moře. „Spousta bohatých lidí si kupuje neskutečně komplikované hodinky, aniž by tušili, jak vůbec fungují. Ve své podstatě jim jde pouze o to, aby se mohli na veřejnosti prezentovat hodinkami za 50 000 dolarů,“ pravil Romanin Jerome při této příležitosti.

Jak informuje Forbes, titanový chronograf RJ Joker z limitované edice 100 kusů, má pouzdro 45 mm. Hodinky vzniky ve spolupráci s DC Comics a Warner Brothers. Cílem designérů byl strojek času, který bude na první pohled charakterizovat vychytralého, takřka všeho schopného darebáka. Na zadní části každého kusu je laserem vyryta věrná zloduchova podobizna.

Hodiny se prodávají se třemi výměnnými pásky. Aligátor „dodal“ nepochybně proti své vůli fialovou a zelenou variantu, černý pásek je z gumy. Kromě toho jsou součástí prodejního balíčku hrací karty The Joker. Cena 17 500 dolarů. 

Další články