Barevné potápěčské hodinky Audemars Piguet

Přestože švýcarská manufaktura Audemars Piguet proslula především jako stvořitel společenských hodinek s visačkou top kvality, čas od času se odváže. Relativně čerstvým důkazem toho jsou nové barevné kombinace hodinek Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver.

Jak napovídá název, jedná se o luxusní hodinky pro potápěče o průměru 42 mm. Jsou vyrobeny z nerezové oceli, mají safírový zadní průhled na strojek a modrou šroubovací korunku. Potápět se s nimi lze až do hloubky 300 metrů. Disponují otočnou vnitřní lunetou s potápěčskou stupnicí a pásmem od 60 do 15 minut. Ciferník má vzor „Mega Tapisserie,“ jeho součástí jsou hodinové indexy z bílého zlata. Rafičky Royal Oak s luminiscenčním potahem umožňují lepší viditelnost ve vodě. Hodinky je možno zakoupit i v Česku, cena 535 000 Kč.

Přestože cena těchto potápěčských hodinek není zrovna z kategorie lidových, v konkurenci ostatních hodinek Audemars Piguet se jedná o cenově vcelku dostupný model. Nejdražší model značky Royal Oak Complication Audemars Piguet Watch vyjde na 869 000 dolarů, Jules complication Audemars Piguet Watch je za 813 000 dolarů a Jules Grande Complication Audemars Piguet Watch nese cenovku 780 300 dolarů.   

Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver jsou vedle modelů Richard Mille Automatic Chronograph Diver, Blancpain Fifty Fathoms 500 Fathoms GT, Hublot Oceanographic 4000 a Rolex Oyster Perpetual Deepsea dalším zajímavým kouskem pro vyznavače potápěčských hodinek.

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 6.8.2017

Audemars Piguet

Další články