AET Remould je zárukou originality

V touze po originálnosti se meze nekladou ani milovníkům luxusních hodinek. Pokud chtějí mít na ruce opravdu něco jedinečného, pak jejich pozornosti nejspíše neunikla díla německého úpravce AET Remould.

Tento německý úpravce se specializuje výhradně na ty nejprestižnější značky. O jeho umu svědčí nejen originální designy, ale i používání inovativních materiálů, mezi které se řadí obtížně zpracovatelný safír. Úpravce AET Remould kombinuje klasickou precizní hodinářskou práci s moderním designem, čímž vytváří jedinečná umělecká díla.

Oblíbenou značkou, se kterou designéři AET Remould pracují, je vedle Patek Phillipe, Rolex, Audemars Piguet, Richard Mille. Jedním z posledních počinů je speciální edice A11 Abu Dhabi. Pohled na hodinky by měl evokovat pohled na palubní desku formule 1. Umocněn je průhledným safírem zachycujícím okruh Yas Marina v Abú Dhabí, v kombinaci s oficiálními barvou okruhu, Abu Dhabi Blue. Série omezená na 5 kusů, činí z těchto hodinek velmi vzácný sběratelský předmět.

Toto provedení však není jediným počinem spojeným se značkou Richard Mille. Pro příznivce asijské kultury byla vytvořena modifikace, jíž dominuje na číselníku zobrazený tradiční čínský tygr a drak. Další remake vyrobený AET Remould na Richard Mille RM 011 vyústil  v model A11 Mexico Special Edition, kde celý ciferník naplněný mexickými prvky září v čistém a bezchybném safíru. Za technické mistrovské dílo pak lze považovat model RM 26, který na svém číselníku ztělesňuje koncept zlého oka reprezentovaného ručně vyřezávaným okem a plameny pomocí speciálně vyrobených dlát spolu s černou keramikou představující temnotu.

Pokud chcete originalitu, pak s modely od AET Remould rozhodně nešlápnete vedle.

Facebook Twitter G+ E-mail

Správce 11.8.2022

AET Remould Richard Mille

Další články