Rihanna si pořídila v Beverly Hills dům za 13,8 mil. USD

Americká zpěvačka původem z Barbadosu a sběratelka cen Grammy ve velkém nashromáždila do konce loňského roku 600 milionů dolarů, může si proto dovolit utrácet. Jak se však zároveň shodnou znalci, v případě posledního příbytku se zároveň jedná o velmi zajímavou investici.

Dům bílé barvy postavený ve 30. letech minulého století má totiž tak skvělou adresu, jakou je Beverly Hills, zároveň se ovšem cca 7 000 metrů čtverečních nachází v bezprostřední blízkosti hor. V případě potřeby tak nemovitost garantuje bydlícím absolutní soukromí a zároveň dostatek prostoru. V roce 2016 zakoupil dům známý investor Daniel Star, který investoval nemalé zdroje do následné rekonstrukce. Dům dal do prodeje loni, původně požadovaných 15 milionů dolarů ovšem neakceptoval žádný kupec. Až přišla letos Rihanna.

Luxusní nemovitost má pět ložnic a sedm koupelen, přičemž se vyznačuje „sofistikovaným designem kombinujícím minulost a současnost.“ Pochopitelně nechybí wellness, několik teras, lázně, posilovna, v případě materiálů hrají prim mramor a mosaz. Venkovním prostorám dominují dvě ohniště, otevřený domek pro relax a především bazén. 

Nový příbytek v Beverly Hills bude zpěvačka využívat jen příležitostně. O svou přízeň se totiž musí „podělit“ s prázdninovým domem na Barbadosu, bytem na Wilshire Corridor v Los Angeles a penthouse v The Century. 

Další články