Po stopách akčních hrdinů

Přestože v případě Covid – 19 platí Sokratovo: Vím, že nic nevím, zdá se, že přece jen může nastat čas dovolených.  A proč je nestrávit ve stejných letoviscích a hotelech jako Ethan Hunt (Tom Cruise), James Bond (Daniel Craig) a Thomas Anderson (Keanu Reeves)? Zmiňovaní pánové se budou podle Inspirating Travel Company pohybovat prostřednictvím filmu v následujících destinacích.

Dva nejočekávanější akční snímky nás zavedou do Itálie, No Time to Die s Jamesem Bondem má mít premiéru v květnu letošního roku, zatímco Ethan Hunt bude „působit“ na Apeninském poloostrově v květnu následujícího roku.  

Exkluzivní resort Borgo Eganzia v regionu Apulia, chcete-li Puglia, je místem pro agenta 007 přímo stvořeným. Hotel připomíná starý apuliánský palác, stavebním materiálům jednoznačně dominuje mramor. K tomu bazény, luxusní pláž na pobřeží Jadranu a michelinská restaurace Due Camini.

Ethan Hunt bude posedmé řešit (a pochopitelně vyřeší) nemožné v Římě, část pracovní doby stráví v tamním Hotel de Russie, který se nachází poblíž slavné Piazza del Popolo. I v tomto případě bude moci agent popustit uzdu svému gurmánství - kuchyň restaurace Le Jardin de Russie uspokojí i nejnáročnějšího strávníka. Bar Stravinskij pak proslul svými koktejly.

Bratři Wachowští pak ubytují Thomase Andersona ve svém snímku Matrix 4 - předpokládaná premiéra letos v prosinci, v San Francisku. Hotel je až nestydatě luxusní, když je charakterizován mramorem, zlatem, křišťálovými lustry, románskými sloupy. To se to pak bojuje za lepší svět.   

Další články