Ozzy prodává dům v Los Angeles za 17,5 milionu dolarů

V polovině srpna, těsně před vydáním skvělého alba Patient Number 9, oznámil Ozzy Osbourne, že se po dvaceti letech stěhuje z Los Angeles do Anglie. Hlavním důvodem změny místa pobytu byla obava z rostoucího počtu útoků střelnou zbraní. „Všechno je tam zatraceně směšné. Mám dost toho, že lidi jsou každý den zabíjeni,“ řekl v rozhovoru pro The Metro.

Vzhledem k plánovanému stěhování je tak na prodej dům, který si frontman Black Sabbath pořídil v roce 2012 za 12 milionů dolarů. Vzhledem ke strmému růstu cen nemovitostí se nejedná o přehnanou částku, zvláště pak, vezmeme-li v potaz tolik žádanou luxusní adresu v podobě losangeleského Hancock Park.

Nemovitost o třech podlažích se rozkládá na pozemku o velikosti cca 4 000 metrů čtverečních, má sedm ložnic a jedenáct koupelen. Jak se uvádí v nabídce realitní kanceláře, zanechali Osbourneovi v domě nesmazatelnou stopu. Takřka sto let starý dům prošel několika rekonstrukcemi a modernizacemi, jeho zařízení napovídá tomu, že hlavní slovo měla manželka Sharon. Kuchyně je vybavena posledními výdobytky techniky, nechybí snídaňový kout a nelze předpokládat, že by kombinace růžové a zelené vzešla z Ozzyho mysli. Na druhou stranu, v případě muže, který v nejdrsnější části svého života ukousl hlavu netopýrovi, není nic nemožné. Každopádně hlavní ložnice má dvě koupelny a šatnu, dále v domě nechybí krby, schodiště a výtah. 

Součástí venkovních prostor je bazén, fontány, garancí soukromí jsou živé ploty. V blízkosti domu se nachází čtvrť  Larchmont Village, známá koncentrací luxusních butiků.    

Další články