Hvězda Teorie velkého třesku prodala svůj dům

Přestože Kaley Cuoco neměla původně figurovat v jednom z největších seriálových hitů nového století, její roli Penny si v neúspěšném pilotu zahrála Amanda Walsch a sexy blondýnka uspěla v konkursu až napotřetí, stala se jednou z prvních hereček, které dosáhly na honorář milion dolarů za každou natočenou epizodu.  

Poté, co Kaley nevyšlo manželství s Johnem Galeckim, jinak seriálovým Leonardem, pojala za druhého chotě Karla Cooka, syna technologického miliardáře a šéfa eBay Scott Cooka. První dva roky manželství byly charakterizovány jako vztah nesvázaný společenskými konvencemi. Věci se začaly měnit k lepšímu před dvěma lety, kdy spolu manželé skončili v důsledku covidu v nově zakoupeném sídle na luxusní adrese v kalifornském Hidden Hills.

Bohužel, láskyplný stav netrval dlouho, loni v září se pár rozvedl. Ačkoli se luxusní nemovitost neobjevila v nabídce žádné z realitních kanceláří, vyšlo najevo, že sídlo změnilo majitele za 16,2 milionu dolarů - pořizovací cena byla o 4,2 milionu dolarů nižší. Na blondýnu, která v seriálu nezvládla maturitu, ale podle Sheldona Coopera nemohla být zase až tak moc hloupá, když si zapamatovala celý lístek v bistru v Cheascake o rozsahu dvou stran, hodně dobrá práce.

Vzhledem k tomu, že Kaley často dům prezentovala prostřednictvím sociálních sítí, je známo, že nový majitel získal dům na pozemku cca 4 500 metrů čtverečních se šesti ložnicemi a osmi koupelnami. V obrovské ložnici je krb, zatímco součástí zahrady je bazén, wellnes a domek pro hosty.

Oba hlavní aktéři transakce se měli kam stěhovat, Kaley totiž vlastní velký ranč ve Ventura County, zatímco druhý exmanžel má nemovitost v kalifornském Rancho Santa Fe.

Další články