Gene Simmons jde proti proudu

Basista a zpěvák skupiny Kiss, jehož majetek se odhaduje na 400 milionů dolarů, se rozhodl prodat za 25 milionů dolarů luxusní sídlo na exkluzivní adrese Beverly Hills. A, byť  realitní trh právě nezažívá zrovna zlaté časy, nehodlá Gene slevit ze svých původních představ, naopak přitvrzuje.

Loni v říjnu totiž na jevišti drsňák, leč v soukromí pohodový borec, nabízel nemovitost nacházející se na pozemku přes 4 000 m2 se sedmi ložnicemi, devíti koupelnami, jídelnou, kanceláří, barem, kulečníkovou hernou, vinným sklepem, tenisovým kurtem, bazénem s tobogánem a parkovištěm pro 30 aut za 22 milionů dolarů. Nakonec se nenašel kupec.   

Přesto letos na počátku dubna navýšil Gene Simmons cenu o tři miliony dolarů. „Nechtěli jsme, aby měl někdo důvod licitovat o ceně s tím, že něco není dotažené,“ vysvětlil zakládající člen jedné z nejslavnějších rockových kapel historie magazínu Robb Report. Během zimy tak došlo na výměnu části elektrické instalace a vybudování nového střešního systému, díky kterému nehrozí zacpání okapů listy. Zároveň se výrazně zapracovalo na bezpečnostních opatřeních. „Pokud do domu vnikne nevítaný host, nikdy tě nenajde,“ vysvětloval Gene navýšení ceny, které má pokrýt náklady. 

Sídlo se slavnou minulostí - předchozími majiteli byli hollywoodský manažer Nicholas Schenk a byznysmen na poli rockové muziky Irving Azoff - pořídil Gene Simmons se svou chotí, herečkou Shannon Tweed v roce 1978. Manželé srovnali původní statek se zemí, navezli tuny zeminy a začali stavět, přičemž do rekonstrukce investovali jedenáct milionů dolarů. Jako důvod prodeje uvedl Gene velikost domů, po odchodu dětí si spolu s chotí a čtyřmi psy vystačí s nemovitostí zakoupenou v Nevadě, jinak americkém daňovém ráji, kam se hodlají stěhovat.  

Další články