Privátním jetem na luxusní dovolenou

Hotelový řetězec Four Seasons a letecká společnost NetJets, zaměřená na provoz soukromých jetů, spojili své síly a nabízejí komplexní luxusní služby v podobě exkluzivních zájezdů. Aktuálně si můžete vybrat ze tří typů, které se liší destinací i svým zaměřením.

Pokud toužíte lyžovat na jedněch z nejlepších prašanových destinací, ve hře jsou svahy amerického Colorada a Wyomingu. Kromě příjemného letu a ubytování se můžete těšit na ručně vyráběné a na míru připravené lyže, plus asistenci zatím nespecifikovaného olympijského medailisty. V ceně je i vrtulník nahrazující lanovku. Kromě svahů je k dispozici zimní safari s losy, bizony, či vlky.

Služeb Four Seasons a NetJets lze využít i na Havaji, konkrétně na Lanai. Pobyt vám zpříjemní střelba z luku, golf s profesionálním hráčem, jízda na čtyřkolce, koních a plavba na katamaránu. K tomu všemu vás šéfkuchař proslulé restaurace Nobu naučí špičkové suši.

Především pro znalce života, kteří se rozhodnou pro starý kontinent, je zde nabídka výletu po trase Paříž, Florencie, Cap-Ferrat. Součástí akce je totiž návštěva michelinské restaurace Le Cinq v pařížském hotelu George, včetně návštěvy kuchyně. V hotelu Cap Ferrat je k dispozici historický vůz, kterým se budete moci projet po slavné silnici mezi Monakem a Nice. A Toskánsko je pak o vinicích, vínech, michelinských restauracích a galerii Uffizi. 

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 25.1.2018

Four Season NetJets

Další články