Dolarová miliardářka věří v sázku na číslo 13

Americká zpěvačka Taylor Swift patří mezi největší a nejbohatší hvězdy pop – music a je zatím posledním přírůstkem nepříliš početné skupiny dolarových miliardářů z řad umělců. Vzhledem k tomu, že čas jsou v jejím případě opravdu velké peníze, se nelze divit tomu, že logistiku řeší prostřednictvím privátního tryskáče Dassault Falcon 900.

Letadlo v hodnotě 40 milionů pak podle některých zdrojů z okolí přebohaté zpěvačky stojí za informacemi, podle kterých randí s dvojnásobným vítězem Super Bowlu, Travisem Kelcem. Vztah s hvězdou týmu NFL Kansas Chief´s prý není až tak žhavý, jak se píše, Taylor si to ovšem nechce rozházet se „zelenou“ částí svých fanoušků. Díky spekulacím ohledně možného vztahu nemají média čas řešit uhlíkovou stopu jejího permanentně vytíženého tryskáče. Zvěst nepostrádá logiku, s environmentálními bojovníky mají své neblahé zkušenosti i mnohem větší boháči, jako Elon Musk či Bernard Arnault.   

Média pak v souvislosti s letadlem přišla s vysvětlením nepříliš častého názvu 13. Taylor Swift se narodila v pátek 13. prosince v 13:13 hod. Její první album se stalo zlatým za pouhých 13 týdnů a její první velký hit obsahuje 13 sekund dlouhé intro. Tím ovšem výčet šťastných třináctek nekončí. „Pokaždé, když jsem vyhrála nějakou cenu, jsem seděla ve 13. řadě, nebo řadě M, které je třináctým písmenem abecedy,“ vysvětlila zpěvačka.

Výjimku potvrzující pravidlo tvoří počet sedadel v jejím tryskáči, neboť číslo 12 je spojeno se vším nebeským. Rok se skládá z 12 měsíců, zvěrokruh má 12 znamení a existuje stejný počet nebeských stanic.   

Další články