Virgil Abloh stvořil šálek na kávu za 2 345 dolarů!

Šéf pánské módy Louis Vuitton patří do kategorie módních tvůrců, pro které představuje slovo hranice neznámý pojem. Stačí pohlédnout na jeden z hitů jeho kolekce podzim – zima, kterým je opravdu hodně malá taška Louis Vuitton Coffee Cup Pouch. Za částku v přepočtu cca 47 000 korun pořídí vyznavač značky cosi, co sice není až tak moc k užívání, ale o tom to přece není.

Taštička z hovězí kůže je v tradičních barvách, měří 19 cm, dominantu tvoří výrazný nápis Louis Vuitton. Má nastavitelný ramenní popruh a dvojitý zip. „Virgil Abloh stvořil něco, co vypadá jako docela velký šálek kávy. Tašku lze nosit způsobem „crossbody,“ či jen tak v ruce,“ píše se ve zprávě LV. 

Každopádně, pokud se snad zdá být někomu cena za cosi, do čeho se vejdou snad klíče a peněženka, přece jen přehnaná, měl by vědět, že Virgil Abloh má v zásobě další originální kousky. Například v rámci Evereday LV Fall/Winter Show byl představen jeho další interesantní počin v podobě tašky ve tvaru mrkve o výšce 25 cm. Tato se logicky vyrábí pouze v jediné, oranžovo – zelené barevné kombinaci, se kterou koresponduje stříbrný zip. Zatímco oranžová mrkev tvoří úschovný miniprostor, držadla jsou zelená. Díky malé stříbrné karabině lze pouzdro uchytit k jinému zavazadlu. Cena 1 425 USD.   

Další články