Pharrell Williams ohlásil „zásnuby“ s Tiffany & Co.

Desetinásobný držitel cen Grammy, americký zpěvák, rapper, producent a skladatel má rovněž ambice na poli módy, důkazem čehož jsou módní značky Billionaire Boys Club a Ice Cream Clothing, jejichž je spoluzakladatelem. Do povědomí pak vešel především prostřednictvím tenisek, například jeho Adidas x Pharell Williams Human lze pořídit za v přepočtu 195 004 korun.

Jak ovšem informuje server magazínu Vogue, rozhodl se Pharell postoupit o několik řad výše, když oznámil „zasnoubení“ s nejspíše nejslavnějším světovým šperkařstvím Tiffany. Stalo se tak na konci ledna během představení debutové kolekce jeho kamaráda jménem Nigo, jinak prvního Japonce, který šéfuje od skonu Kenza Takady v roce 2020 vyhlášenému módnímu brandu Kenzo. Nutno říci, že Pharrell projevil nezbytný takt, když odmítl komentovat své zlaté sluneční brýle ozdobené diamanty s tím, že hvězdou akce je Nigo.  

Podle instagramového účtu Diet Prada jsou ovšem rapperovy brýle nápadně podobné dvěma párům mughalských brýlí ze 17. století, které loni na podzim dražila aukční síň Sotheby´s. Jedná se o brýle s čočkami z diamantů a smaragdů s názvem Esmerald of Paradise, které původně patřily královské rodině již zaniklé Mughalské říše, která se před třemi stovkami let rozkládala na území dnešní Indie. Zatímco smaragdy pocházely z kolumbijských dolů Muzo, diamanty jsou z Indie - celková váha drahokamů je v případě každého kusu 27 karátů.

Cena slunečních brýlí Pharella Williamse pro Tiffany není určena, Esmerald of Paradise ovšem atakovaly hranici dvou milionů dolarů za kus. Takže, uvidíme.

Další články