TAG Heuer uvedl na trh novou řadu chytrých hodinek

A radost budou mít z třetí generace smartwatch Connected především golfisté. Známá švýcarská značka, která je součástí luxusního konglomerátu LVHM se totiž v tomto případě orientovala především na vyznavače sportu s nejmenším míčkem.

Brandu země helvetského kříže šéfuje jeden ze synů majitele LVHM Bernarda Arnaulta Frederic. A potomek jednoho z nejbohatších mužů planety může být na své vývojáře patřičně hrdý. Podle dostupných informací má totiž nově vytvořená aplikace Tag Heuer Golf veškeré předpoklady pro to, aby uspokojila požadavky golfistů na všech úrovních.  Mimo jiné obsahuje aplikace 3D profily hřišť, scorecard, měří vzdálenosti, upozorňuje na nebezpečí, vede statistiky. Navíc přibyla zcela nová funkce: Driving Zone. „Vyhodnocuje výsledky hráče v jednotlivých zónách a přináší doporučení, na jaký aspekt hry se co nejlépe připravit. S pomocí aplikace se bude hra lepšit každým úderem,“ vysvětluje jeden z vývojářů. 

Hodinky fungují na bázi systému Wear společnosti Google. Vedle toho mohou aplikaci TAG Heuer Sports směle použít při svých výkonech rovněž cyklisté, běžci, chodci, funguje také ve fitness centrech. Cena hodinek se pohybuje v rozmezí 1 800 – 2 350 dolarů. Ve srovnání s nejdražšími hodinkami „chytré“ kategorie Brikk Lux Watch Omni za 114 995 dolarů, se ovšem jedná o cenu opravdu lidovou. Golfové hodinky se ale obešly bez zlata a diamantového náramku.   

Další články