TAG Heuer vsadil na rudé ďábly

Známý švýcarský výrobce hodinek je znám svou sportovní angažovaností, značka byla v minulosti spojena mimo jiné se jmény jako Ayrton Senna či Tiger Woods. Letos se objektem zájmu TAG Heuer stal fotbalový tým Manchester United.

A tak, přestože se na úvod sezóny „rudým ďáblům,“ nejslavnějšímu a nejúspěšnějšímu klubu britské historie, v čele s jejich lodivodem José Mourinhem, nedaří podle představ, jejich zápěstí zdobí klubové hodinky.

V prvním případě se jedná o TAG Heuer Carrera.  Logo „ďábelského“ klubu je umístěno na devíti hodinách. Ocelové pouzdro 43 mm, konvexní safírové sklo s dvojitou antireflexní úpravou, zlaté číslice jsou potaženy rhodiem, červený pryžový náramek. Vodotěsnost do 100 metrů. Cena cca 5 000 dolarů.

Druhé hodinky rudých ďáblů nesou poněkud zavádějící název TAG Heuer Formula 1. V tomto případě se logo trojnásobného vítěze Ligy mistrů, jehož barvy hájili mimo jiné George Best, Bobby Charlton, Denis Law, David Beckham, Eric Cantona či Ruud Van Niestelroy, nachází na šesti hodinách a rovněž na zadní části ocelového pouzdra. Černý pryžový náramek, vodotěsnost do 200 metrů. Cena cca 1 400 dolarů.   

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 6.9.2018

TAG Heuer Manchester United

Další články