Nová sportovní řada Richard Mille

Ještě stále nezávislého producenta hodinek top kvality Richard Mille dostala do povědomí široké veřejnosti především spolupráce se špičkovými sportovci, v čele s Rafaelem Nadalem.  Aktuálně je na trhu další sportovní řada RM 67-02.

Vskutku unikátní model splňuje podle serveru Horloger veškeré požadavky vrcholových sportovců, kteří preferují hodinky s nízkou hmotností. V tomto případě se jedná o neskutečných 32 gramů včetně řemínku.

Stejně, jako předchozí model, je i RM 67-02 vybaven mechanickým strojkem CRMA7, který je umístěn uvnitř pouzdra širokého 38,7 milimetru. Pouzdro a tělo hodinek jsou vyrobeny z mimořádně lehkých karbonových a křemíkových vláken vyznačujících se vysokou pevností a odolností vůči nárazům.

Coby vážené ambasadory značka vsadila na velmi zajímavý mix. Prvním z vyslanců je pětinásobný mistr světa v závodech rallye Sébastien Ogier. Dalším pak mistr světa a držitel tří olympijských medailí ve sjezdovém lyžování Alexis Pinturault. Třetím do party je tenista Alexander Zverev, aktuální světová trojka žebříčku ATP. 

Pokud byste ovšem propadli kouzlu sportu jménem pólo, při kterém proti sobě nastupují dva čtyřčlenné týmy na koních, má pro vás Richard Mille další exkluzivní nabídku. Ve spolupráci s argentinskou hvězdou Pablo Macom Donoughem, totiž představil letos v březnu model Richard Mille RM 53–01 Tourbillon z limitované edice 30 kusů. Cena za jedny hodinky 900 000 dolarů. 

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 27.6.2018

Richard Mille Rafael Nadal

Další články