Nejdražší hodinky měl v paddocku závodu F1 Tommy Hilfiger

Velká cena Miami se nesla mimo již tradičního vítězství obhájce titulu a letošního suveréna Maxe Verstappena rovněž ve znamení sletu celebrit, které našly útočiště v Paddock Clubu. Americký lifestylový server robbreport.com přitom věnoval zvýšenou pozornost jejich hodinkám.

Max Vestappen, který již není dávno šílený a systematicky si jede pro třetí titul mistra světa v řadě, vsadil na tradici v podobě TAG Heuer Monaco. Nový model vychází z verze „Dark of Lord,“ ze sedmdesátých let minulého století, má barevný číselník, 39 mm titanové pouzdro a kožený řemínek. Cena 9 000 dolarů sice neřadí hodinky ani zdaleka mezi nejdražší, kvalita je ovšem více než půlstoletím prověřená.

Sedminásobný mistr světa Lewis Hamilton má pro změnu bezpochyby jasno v tom, že i letos to se ziskem rekordního osmého titulu nevyjde. V Miami se musel smířit až s šestým místem, jeho Mercedes prostě zatím nestíhá. Nejen znalce ovšem zaujaly jeho bílé hodinky IWC Big Pilot Perpetual Calendar „Top Gun“ Lake Tahoe Edition. Strojek času se má totiž objevit v prodeji až na konci roku, Lewis si ovšem z pozice ambasadora značky sjednal výjimku. 

V Miami nechyběl ani Roger Federer, dvacetinásobný grandslamový vítěz vsadil na tradici v podobě Rolex Daytona. Mistr elegance předvedl nový model s aktualizovaným ciferníkem a keramickým rámečkem. 

Mezi fanoušky závodů F1 patří i gigant mezi módními návrháři Tommy Hilfiger, který kdysi na střední škole usoudil, že není zrovna studijním typem, na americký fotbal se nehodí, takže začal přešívat džíny. Dobře udělal, mimo jiné si totiž vydělal na hodinky Patek Philippe x Tiffany&Co. Blue Nautilus Ref. 5711. Kromě toho, že si udělal radost, učinil Tommy top investici. Hodinky za původně 52 635 milionů dolarů se totiž loni na podzim prodaly v aukci za 3,2 milionů dolarů, což se rovná šedesátinásobku původní ceny.   

Další články