Hodinky na míru

Toužíte vedle obleku na míru, případně ručně šité obuvi, rovněž po hodinkách vyrobených jen a pouze pro vás? V případě kladné odpovědi se můžete s důvěrou obrátit na následující značky.

Tradiční výrobce hodinek Vacheron Constantin svěřil produkci svých hodinek na míru již čtyři roky fungující divizi Les Cabinotiers. Původně zaměstnávala tři mistry, dnes pro ni pracují tři desítky hodinářů.  Zákazník má na výběr z několika modelů, které lze uzpůsobit pomocí řady úprav, meze se však nekladou ani fantazii. Jeden z klientů například zatoužil po kombinaci speciálního kalendáře a westminsterského gongu. Jeho přání bylo vyhověno.

Značka De Bethune oslovuje movité zákazníky se specifickými požadavky. K dispozici jsou tak například hodinky s ciferníkem z meteoritu. Další symbol luxusu - Louis Vuitton upravuje na míru především model Tambour Moon Flying Tourbillon Geneva Seal. Po značce Blancpain pak sáhnou kromě fandů automobilů také všichni ti, kteří touží vedle luxusních hodinek po neobyčejném gravírování, tamní mistři rytci jsou váženou špičkou v oboru.  Značka Bovet se naopak specializuje na glazurované povrchy a rytiny milovaných osob. V případě dalšího hodinářského gigantu Jaeger LeCoutre se k úpravám na míru jeví jako zcela ideální model Atelier Reverso. A, pokud byste se snad rozhodli pro hodinky na míru Made in USA, zajeďte si do Arizony. Tamní věhlasný mistr hodinář Geoffrey Roth totiž zastává názor, že fantazii a dobrému vkusu se meze nekladou.

Další články