Erotické hodinky za milión dolarů

Pro všechny nepříliš smělé, kterým nevadí investice kolem miliónu dolarů, vyrobil švýcarský extravagantní výrobce Richard Mille hodinky, které poradí v intimních chvilkách.

Hodinky s poněkud komplikovaným názvem Richard Mille RM 69 Erotic Tourbillon představí společnost na konci září na veletrhu v Hongkongu. Celkově bude vyrobeno pouze třicet kusů z titanového pouzdra o výšce 50 mm, šířce 42,7 mm a tloušťce 16,5 mm. Kalibr RM 63 má manuální nátah s rezervou chodu.

Princip hodinek je postaven na třech válečcích, z nichž každý má šest stran s různými nápisy, které dohromady vytvoří větu. Jejím prostřednictvím pak může majitel hodinek naznačit objektu svých erotických tužeb své záměry. Válečky se uvedou do chodu v okamžiku, kdy majitel stiskne tlačítko na pozici deset, záhy se objeví text a následuje zmáčknutí tlačítka na pozici čísla osm, které posune ručičky mimo prostor válečků, takže text bude možno bez obtíží přečíst. Poté, co majitel seznámí dotyčnou se svými tužbami, se po dalším stisknutí tlačítka ručičky přesunou do pozice aktuálního času, přičemž strojek po celou dobu „operace“ dále běží. Z popisu je zřejmé, že erotické hodinky jsou technicky na velmi vysoké úrovni.

Co se možných vzkazů týče, na veřejnost unikly některé možné věty ve smyslu „dovol mi, abych tě večer políbil“ či „šíleně se s tebou chci mazlit.“   

Další články