Cristiano Jr. má hodinky Rolex GMT Master II „Ice“

Jeden z nejbohatších mužů posledních několika desetiletí, legendární investor Warren Buffett, aktuálně kontrolující majetek v hodnotě 114 miliard dolarů, razil zásadu, že pokud jeho potomci něco chtějí, rád jim poradí, jak si na to vydělat. Větší či menší celebrity, které jsou ve srovnání s investičním guru hodně chudými příbuznými, mají ovšem na výchovu dětí odlišný názor.

A tak je známo, že například dcerka Kylie Jennerové Stormi Webster dostala k prvním narozeninám kabelku Chanel. Po dvou letech se matka rozhodla děvčátko obdarovat zlatými hodinkami Rolex Day – Date, které podle Chrono 24 vyjdou na 41 500 dolarů. Nutno říci, že ve srovnání s dalšími celebritami se ovšem maminka, členka rodinného klanu Kardashianů, držela hodně při zemi.

Například synek raperky Nicki Minaj se objevil poprvé na sociálních sítích ve svých třech měsících v kombinéze Fendi za 600 USD a na krku měl diamantový řetízek se sponou s nápisem Papa Bear.  Na levém zápěstíčku zaujaly hodinky Patek Philippe Nautilus z bílého zlata osázené 1343 diamaty bagetového brusu, které maminku vyšly podle Time and Tide Watches na 450 000 dolarů.

Nejlépe je na tom, co se vlastnictví hodinek týká, Cristiano Jr. V té době desetiletý syn nejlépe placeného fotbalisty historie Cristiana Ronalda doprovázel před třemi lety svého otce na Dubai Globe Soccer Awards. Jeho levou ruku zdobily hodinky Rolex GMT Master II „Ice“ z bílého zlata a 79 diamanty o celkové hmotnosti 30 karátů. Specialisté aukční sítě Phillips odhadli jejich hodnotu na 500 000 dolarů.    

Další články