Antonio Brown obviněn z prodeje fake hodinek Richard Mille

Profesionální hráč amerického fotbalu, který spolu s Kanyem Westem rozvířil letos v březnu vody prohlášením o možné koupi klubu Denver Broncos, přičemž na transakci měli údajně připravené rekordní čtyři miliardy dolarů, má další velký problém. 

Přestože wide reciver, toho času ve službách Tampa Bay Buccaneers zatím neproměnil podle expertů ani zdaleka svůj potenciál, jeho dosavadní jmění je odhadováno na 20 milionů dolarů, z čehož lze bezpochyby docela slušně vyžít. Přesto se rozhodl pro přivýdělek v podobě prodeje hodinek a musí se podle magazínu Complex vyrovnat s žalobou, kterou na něj podal jistý Ryan Kane z Floridy. Podle obžaloby nabídl Antonio svému známému nové hodinky Richard Mille RM 011 v hodnotě 400 000 dolarů. Nakonec se dohodli na ceně 160 000 USD a Ryan odcházel s pocitem dobrého byznysu. Názor změnil za dva týdny, kdy navštívil za účelem uzavření pojistky znalce, který konstatoval, že jeho „originální“ Richard Mille mají maximální hodnotu 200 dolarů. 

Tím ovšem Antoniovy obtíže nekončí. Během All – Star týdne NFL v lednu 2019 si objednal u slavného kuchaře Stefano Tedeschiho osm jídel a občerstvení v hodnotě 38 000 dolarů, které doposud neuhradil a případ skončil u soudu. Před nedávnem byl navíc obviněn z toho, že v Armani Dubai Hotel pobíhal nahý, přičemž tento skutek byl zdokumentován. Americký fotbalista se brání tím, že NFL se doslova vyžívá v jeho šikanování a činí tak s cílem odvést pozornost od stále častějších zranění v podobě otřesu mozku, kterým hráči čelí ve stále větší míře. 

Další články