Noc v luxusním lodním apartmá za 11 000 dolarů

Alespoň o tom informuje Luxury Travel Magazine. Jak se dále píše, apartmán plnící nejsmělejší sny je součástí ultraluxusní lodi Regent Seven Seas, přičemž provoz bude zahájen v roce 2023. Společnost již ovšem přijímá objednávky.

Údajně doposud nevídaný luxus nabízející Regent Suite Seven Seas Grandeur má rozlohu cca 1 000 metrů čtverečních a podle provozovatele neexistuje nic, čím by nedokázal uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. Vzhledem k obytné ploše se nelze příliš divit faktu, že součástí apartmánu je sauna, parní lázně a menší prostor pro ošetření drobných zranění. 

Tím ovšem přehlídka luxusu ani zdaleka nekončí. Při stavbě apartmánu o rozloze deseti nadprůměrných bytů bylo použito devíti různých druhů mramoru. V ložnici nechybí postel Hästens Vidius spolu s matracemi v hodnotě 200 000 dolarů, součástí obývacího pokoje jsou individuálně nastavitelný bar a jídelna. K tomu všemu nutno přičíst tři šatny, soukromou jídelnu, studovnu a ložnici pro hosty s vlastní koupelnou. Ve výčtu luxusních vychytávek nesmí pochopitelně chybět terasa rozlohou srovnatelná s apartmánem a menší bazén.   

V apartmánu Regent Suite je možno ubytovat celkem šest hostů. K dispozici je osobní komorník, auto s řidičem a průvodcem v každém přístavu. K tomu praní, chemické čištění, luxusní ložní prádlo, čištění obuvi. Samozřejmostí je Wi-Fi. 

Další články